MÖBLER / Bord / Kuvertbord 12566053
nr 1256 6053
Kuvertbord
1960-tal, Design: Carl Cederholm, "Stil & Form", Stockholm, Teak, etiketterad. Diameter: 61-78. Höjd: 60
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:37:37
19/5 13:46:40
20 maj
Retro
Läs mer om Retro